Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Стратегические Партнеры Сообщества
Бизнес-школа "КРОК"
Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Партнеры Сообщества
Компания "1С-Битрикс"Компания "Проком"
 
Хостинг-Партнер
Компания RACKRAY
Интернет-партнер
adamant_logo (2).jpg
Новости (ИТ-директор)

ДЕТАЛЬНО


Найкращі студенти змагатимуться з використання платформи 1С та ІТ-інфраструктур у Хмарі SuperNovo 05.04.2017

Найкращі студенти змагатимуться з використання платформи 1С та ІТ-інфраструктур у Хмарі SuperNovo

Хмара SuperNovo, створена лідером хмарного ринку України De Novo, стає першим хмарним партнером серії змагань з використання платформи 1С, що проходять у рамках Міжнародної ІТ-Олімпіади IT-Universe. Також у межах Олімпіади відбудеться конкурс з адміністрування Хмари SuperNovo. До цього конкурсу, що стартує 5 квітня, долучаться найкращі студенти ІТ-спеціальностей українських ВНЗ.

Місією Міжнародної ІТ-Олімпіади, яку було започатковано 2013 року, є підтримка талановитої молоді, підвищення якості підготовки молодих ІТ-фахівців, а також залучення бізнесу та ІТ-спільноти до вирішення цих завдань. Цього року, завдяки підтримці SuperNovo змагання IT-Universe вперше проходитимуть на базі хмарних ресурсів. Досі потреби в обчислювальних ресурсах забезпечувалися фізичним обладнанням.

«У межах IT-Universe ми пропагуємо ефективне використання можливостей сучасних технологій, – пояснює Володимир Бузмаков, Голова МОК Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади «IT-Universe» та Голова Активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України». – Популяризація хмарних рішень належить до стратегічних векторів нашої діяльності. Адже кар’єрне зростання молодих ІТ-спеціалістів потребує розвинутих навичок роботи у хмарних середовищах. За підтримки Хмари SuperNovo ми нарешті можемо наблизити хмарні інновації до українського студентства». 

У змаганнях з використання платформи 1С учасники впроваджуватимуть та застосовуватимуть програмні продукти задля вирішення завдань з автоматизації бізнес-процесів підприємств.

Конкурс з адміністрування SuperNovo вимагатиме від студентів розгортати ІТ-інфраструктури зі своїми мережами, серверами та користувачами. Оцінка учасників здійснюватиметься за кількістю набраних балів.

 «Окрім роботи з 1С, учасники також вправлятимуться у розгортанні ІТ-ландшафту в хмарі, – розповідає про умови конкурсу Дмитро Бахмацький, CBDO SuperNovo. – Це допоможе їм не лише поглибити свої знання з організації типової інфраструктури підприємства, але й повною мірою усвідомити можливості хмарних інфраструктур, а також набути практичний досвід роботи з Хмарою SuperNovo».ИТ-директор: СОБЫТИЯ
RSS

MBA IT-Jazz: ИТ-бюджет - инвестиции VS затраты MBA IT-Jazz: ИТ-бюджет - инвестиции VS затраты

  20 апреля 2018 года г.Киев. Сообщество ИТ-директоров Украины и Бизнес-школа "КРОК" приглашаеют в гости всех, кто активно интересуется эффективным использованием ИТ для бизнеса на весеннюю сессию MBA IT-Jazz,

Ключевые темы весеннего MBA IT-Jazz:

  • ИТ бюджет и инвестиции в ИТ
  • Эффективность ИТ-затрат и эффективность инвестиций в ИТ
  • Бизнес-стратегия и ИТ-стратегия - основа для ИТ-инвестиций?
  • Развитие рынка сервисов - как это влияет на ИТ-бюджет, на ИТ-инвестиции?
  • Новинки рынка ИТ


Все события
ИТ-директор: НОВОСТИ
RSS

Новогодний CIO-Jazz 15.12.2017 Новогодний CIO-Jazz

15 декабря 2017г, в г. Киев состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у CIO всегда есть возможность встретиться, отметить достижения коллег, пообщаться с компаниями, представляющими новые технологии, а также поддержать традицию и принять участие в традиционных дискуссиях в стиле IT-Jazz

Ну а вечером CIO ждала дружеская Новогодняя вечеринка :)MBA IT-Jazz: ERP - Перезагрузка 3.0 08.10.2017 MBA IT-Jazz: ERP - Перезагрузка 3.0

6 октября 2017 года г.Киев. состоялся MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя. Здесь вы изучите опыт коллег, услышите мнение опытных экспертов, получите новые драйверы для профессионального роста. Ключевые темы MBA IT-Jazz:

  • Как диагностировать нуждается ли бизнес в "Перезагрузке ERP"? Как организовать "Перезагрузку"?
  • Новые технологии для бизнеса - какие возможности для бизнеса они "сулят"?
  • Управление ИТ-проектами. Как превратить возможности в результаты?
  • Профессиональные стандарты в сфере ИТ.Зачем они и как их использовать?


Все новости
 | карта сайта | 
 | обратная связь | 
 | подписка на новости |
КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2016.
Все права защищены.
Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»